Logo.png
header
 
16/07/2014
חדש באחותי סחר הוגן! קונפיטורות ביתיות של ג'וד במבחר טעמים מיוחדים!!! חצילים,גזר,לימון,אבטיח,עגבניות שרי,צימוקים ואגוזים אשכולית אדומה,תפוזים,ועוד... מחומרים טבעיים בלבד ללא חומרים משמרים
***
31/12/2013
עכשיו באחותי סחר הוגן 30 אחוז הנחה על הכלים מהקולקציה הקודמת של גילה לוזון אל תחמיצו
***
14/08/2013
מבצע לקראת הקיץ בקניית סט תכשיטים של האמנית גליה מנדיל העגילים ב50 אחוז הנחה ובקניית שני פריטים השני ב30 אחוז הנחה
***
11/03/2013
רק באחותי סחר הוגן מבחר מוצרים חדשים כולכן/ם מוזמנים/ות
***
02/12/2012
חדש בחנות מבחר מוצרים מקרמיקה של האמנית גילה לוזון כולכם/ן מוזמנים/ות
***
06/11/2012
מבחר פסלי ברכה של נשות אהטה עכשיו באחותי סחר הוגן!
***
07/08/2012
ברוכים/ות הבאים/ות לאתר אחותי - חנות סחר הוגן, חנות קטנה שעושה שינוי גדול! אנו מזמינות אתכם לקרוא, לשוטט ולהתרשם מהמוצרים הייחודיים שלנו, ולקרוא אודות הנשים שמאחורי המוצרים.
***
 
 
cartIcon סל הקניות שלי (0) | cartIcon הרשמה לניוזלטר
   
 
חיפוש:
גילה לוזון – סיפור אישי של יזמת סחר הוגן
מאז פתיחתה בקיץ 2009,  חנויות אחותי סחר הוגן, עם מוצריהן המקוריים והמיוחדים, הגשימו חלומות  להכרה חברתית והתעצמות כלכלית של נשים רבות. אחת מהן היא גילה לוזון, בת 61  וסבתא לתשעה נכדות/ים, המתגוררת בדרום תל אביב ומספרת על השינוי המשמעותי בחייה בעקבות השתתפותה בפרויקט אחותי סחר הוגן.

כשהייתה בת 40,  גילה לא הצליחה למצוא עבודה וניסתה למצוא דרכים להתפרנס ולחיות בכבוד. במשך שנים גילה יצרה אמנות מחומרים ממוחזרים אך לא הצליחה להפוך את כישוריה למקור של פרנסה. גילה פנתה לעמותת אחותי בכדי להסתייע ולמצוא דרכים לפתח את אמנותה לעסק כלכלי , לשדרג את המוצרים, לשווק ולהנגיש אותם לקהל הרחב. 

בסיוע עמותת אחותי ובלווי הקליניקה לעסקים זעירים של אוניברסיטת תל אביב, הקימה גילה עסק זעיר משלה, הצטרפה ליוזמת אחותי סחר הוגן, השתתפה בקורסי ההכשרה להתעצמות כלכלית  של עמותת אחותי בהם קבלה כלים לשיווק ופיתוח העסק שלה, ופגשה נשים במסגרת רשת הקשר של אחותי סחר הוגן. נשים, שכמוה יוצרות עבודות יד במסגרת עצמאית או במסגרת קואופרטיב ומוכרות את מוצריהן בחנויות אחותי סחר הוגן. רשת קשר זו של הנשים משמשת כקבוצת התעצמות החולקת חוויות, מאפשרת עידוד וסיוע הדדי של הנשים בינן לבין עצמן, התמדה ואמונה בחזון האישי והמשותף והתגברות על מכשולים בדרכן לעצמאות כלכלית. גילה ממשיכה להגשים את חזונה כיוצרת וכבעלת עסק, ובליווי של אחותי סחר הוגן הקימה  בשנת 2012 חנות קטנה ומטריפה בדרום תל אביב הכוללת סטודיו בו היא מייצרת את כלי הקרמיקה שובי העין והלב שלה. 

כיום, גילה מעודדת עוד נשים ללכת בעקבותיה ולהצטרף לתוכניות  שגשוג כלכלי בעמותת אחותי וליוזמות הסחר ההוגן. 

בשנת 2010 אמרה גילה בראיון איתה שפורסם ב – NRG :

"החנות מאפשרת לציבור להכיר מקרוב את אותן תרבויות ומסורות, לפגוש ולקנות מוצרים יפהפיים ואיכותיים שכולם עבודת יד ולדעת כי כל קנייה כזו מחזקת את הכלכלה המקומית ומאפשרת ליצרניות מהפריפריה להרוויח מעבודתן". 

"זה שהמוצרים שלי מוצגים בחנות, גורם לי לחייך", מוסיפה לוזון, שתמונתה מתנוססת בחלקה הקדמי של החנות. "שנים ארוכות לא הצלחתי כמעט למכור את מוצריי. עכשיו יש לי איפה למכור וכך האמנות שלי לא דועכת. כל פעם שנכנסת לקוחה או לקוח לחנות ומסתכלים על המוצרים שלי, אני מרגישה מחדש את התקווה".

לינק לראיון המלא  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/118/059.html
מוצריה הייחודיים של גילה נמכרים בחנויות אחותי סחר הוגן ומחדשים את התקווה לכולנו.


footer
line
 מוצרים | סל הקניות שלי | על היצרניות  | צרו קשר | תקנון
line

099 בניית אתר |  עיצוב: giraffa
צילום: יואב גורין ,  ורד ניסים , חגית קיסר, יהודית אילני, רותם רייצ'ל חן, מירי דווידוביץ, בן ברייט, אביטל גרא, איה ברטנשטיין, סחה, אניה וולושין,
שולמית בן אברהם, חן לביא והילה לנטנר